Џенифер Анистон доби ѕвезда на холивудската Патека на славните
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Анистон доби ѕвезда на холивудската Патека на славните

Џенифер Анистон доби ѕвезда на холивудската Патека на славните

Џенифер Анистон вчера беше почестена со ѕвезда на холивудската Патека на славните. 43-годишната актерка возбудено одржа говор за да се заблагодари за огромната чест.

Џенифер Анистон

„Тоа беше еден од моите најлуди соништа. Никогаш не ни мислев дека ќе бидам тука“ – рече Анистон, присвојувајќи ја 2.462-рата ѕвезда.

Џенифер Анистон

Во публиката за поддршка беше нејзиното момче Џастин, кој се гордееше заедно со таткото на Џен, Џон Анистон.

Џенифер засега е единствена од популарните актери од „Пријатели“ која добива ѕвезда во Холивуд.

Џастин Троу и Џон АнистонЏастин Троу и Џон Анистон

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18500 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?