Џенифер Анистон го покажа својот луксузен дом во фотосесија со сопругот
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Анистон го покажа својот луксузен дом во фотосесија со сопругот

Џенифер Анистон го покажа својот луксузен дом во фотосесија со сопругот

Џенифер Анистон му доволи на светот да ѕирне во нејзиниот дом во Лос Анџелес преку фотографии направени за списанието „Architectural Digest“.

48-годишната актерка и нејзиниот сопруг Џастин Теру позираа на имотот кој таа го купи во 2011 година за 21 милиони долари.

Домот на Анистон Домот на Анистон Домот на Анистон

Ѕвездата од хит серијата „Пријатели“ призна дека многу ѝ било тешко да дозволи Џастин да избира декорации за нивниот дом. „Ако не бев актерка, ќе бев дизајнерка. Го обожавам процесот. Постои нешто во изборот на материјали и текстури кое ми ја храни душата“ – изјавила Анистон.

Домот на Анистон Домот на Анистон Домот на Анистон Домот на Анистон Домот на Анистон Домот на Анистон Домот на Анистон Домот на Анистон Домот на Анистон Домот на Анистон Домот на Анистон Домот на Анистон Домот на Анистон Домот на Анистон Домот на Анистон

A post shared by smartwater (@smartwater) on

Анкета

Анкета
Каде ќе го поминете летниот одмор?
  • 22%
  • 41%
  • 12%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 3754 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.