Џенифер Анистон го одбележа 51-виот роденден со заводлива фотосесија, зборуваше за идејата за деца
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Анистон го одбележа 51-виот роденден со заводлива фотосесија, зборуваше за идејата за деца

Џенифер Анистон го одбележа 51-виот роденден со заводлива фотосесија, зборуваше за идејата за деца

Тешко е да се поверува дека Џенифер Анистон чекори во шестата деценија од животот.

Славната актерка од серијата „Пријатели“ го одбележа 51-виот роденден со заводлива фотосесија за списанието „Interview“.

Модни куќи како Версаче, Живанши и Сен Лоран позајмија свои креации за снимањето на фотосесијата со шармантната филмска ѕвезда.

Џенифер Анистон Џенифер Анистон Џенифер Анистон Џенифер Анистон

Сандра Булок ја интервјуираше Анистон за списанието и во еден дел таа изјави дека гледа деца во нејзиниот живот во иднина.

На прашањето што е тоа што сака да го направи во животот, а досега не го направила, таа изјави: „Не се работи за тоа колку нешта сакам да направам, туку за една мала слика во мојот ум, каде го слушам океанот, го гледам океанот, слушам смеа, гледам деца како трчаат, слушам мраз во чаша, мирисам храна која се готви. Тоа е најрадосната слика во мојата глава“.

Џенифер Анистон Џенифер Анистон Џенифер Анистон Џенифер Анистон

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19954 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?