Џенифер Анистон во кожен мини фустан на премиера со Адам Сендлер
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Анистон во кожен мини фустан на премиера со Адам Сендлер

Џенифер Анистон во кожен мини фустан на премиера со Адам Сендлер

Џенифер Анистон докажува дека возраста не треба да нè ограничува кога е во прашање стилот. 50-годишната ѕвезда се појави на премиера во Лос Анџелес во кожен мини фустан и изгледаше фантастично.

На премиерата на „Murder Mystery“, Анистон позираше покрај Адам Сендлер со кого ги имаат главните улоги во филмот.

Џенифер Анистон Џенифер Анистон Џенифер Анистон Џенифер Анистон Џенифер Анистон Џенифер Анистон Џенифер Анистон Џенифер Анистон Џенифер Анистон Џенифер Анистон Џенифер Анистон Џенифер Анистон

„Murder Mystery“ е мистерија-комедија и ќе започне да се прикажува на Netflix на 14 јуни.

Трејлер

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18661 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?