Џенифер Анистон во кожен мини фустан на премиера со Адам Сендлер
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Анистон во кожен мини фустан на премиера со Адам Сендлер

Џенифер Анистон во кожен мини фустан на премиера со Адам Сендлер

Џенифер Анистон докажува дека возраста не треба да нè ограничува кога е во прашање стилот. 50-годишната ѕвезда се појави на премиера во Лос Анџелес во кожен мини фустан и изгледаше фантастично.

На премиерата на „Murder Mystery“, Анистон позираше покрај Адам Сендлер со кого ги имаат главните улоги во филмот.

Џенифер Анистон Џенифер Анистон Џенифер Анистон Џенифер Анистон Џенифер Анистон Џенифер Анистон Џенифер Анистон Џенифер Анистон Џенифер Анистон Џенифер Анистон Џенифер Анистон Џенифер Анистон

„Murder Mystery“ е мистерија-комедија и ќе започне да се прикажува на Netflix на 14 јуни.

Трејлер

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8605 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.