Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Анистон блеска во гламурозен стајлинг покрај Адам Сендлер на премиера во Париз

Џенифер Анистон блеска во гламурозен стајлинг покрај Адам Сендлер на премиера во Париз

Џенифер Анистон мамеше погледи на црвениот тепих во Париз.

54-годишната актерка изгледаше неверојатно во гламурозен стајлинг на премиерата „Murder Mystery 2“ покрај Адам Сендлер. Главните ѕвезди од филмот блескаа додека позираа во градот на љубовта додека зад нив се гледаше Ајфеловата кула.

Џенифер Анистон и Адам Сендлер Џенифер Анистон и Адам Сендлер Џенифер Анистон и Адам Сендлер Џенифер Анистон и Адам Сендлер Џенифер Анистон и Адам Сендлер Џенифер Анистон и Адам Сендлер Џенифер Анистон и Адам Сендлер Џенифер Анистон и Адам Сендлер Џенифер Анистон и Адам Сендлер Џенифер Анистон и Адам Сендлер Џенифер Анистон и Адам Сендлер Џенифер Анистон и Адам Сендлер Џенифер Анистон и Адам Сендлер Џенифер Анистон и Адам Сендлер Џенифер Анистон и Адам Сендлер

Филмот е продолжение на „Murder Mystery“ кој беше хит на Netflix.

Трејлер за „Murder Mystery“

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 39%
  • 27%
  • 18%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 15054 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.