Џастин Тимберлејк и Џесика Бил споделија фотографии од синчето
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џастин Тимберлејк и Џесика Бил споделија фотографии од синчето

Џастин Тимберлејк и Џесика Бил споделија фотографии од синчето

Џастин Тимберлејк сподели две слатки фотографии од малиот син Сајлас Рендал.

34-годишниот пејач гостуваше во The Tonight Show, каде ги објави личните фотографии од петмесечното детенце.

Џастин и Сајлас Џесика и Сајлас

Џесика Бил се породи во април, кога ја сподели и првата фотографија од новороденчето.

Џесика и Сајлас

Џастин и Џесика се во брак од октомври 2012 година.

Џесика и Џастин

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6792 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.