Џастин Тимберлејк и Џесика Бил добија син
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џастин Тимберлејк и Џесика Бил добија син

Џастин Тимберлејк и Џесика Бил добија син

Џастин Тимберлејк и Џесика Бил станаа родители. 33-годишната актерка родила момче кое го добило името Сајлас Рендал.

Џастин Тимберлејк и Џесика Бил

Американските медиуми известија дека бебето и мајката се во добра здравствена состојба.

Популарниот пејач потврди дека неговата сопруга е бремена на неговиот роденден во јануари, кога објави фотографија на која го бакнува нејзиниот труднички стомак.

Џастин Тимберлејк и Џесика Бил

Џастин и Џесика стапија во брак во октомври 2012 година во Италија.

Џастин Тимберлејк и Џесика Бил

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6791 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.