Џастин Тимберлејк и Џесика Бил во спортско издание на прошетка со малиот син
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џастин Тимберлејк и Џесика Бил во спортско издание на прошетка со малиот син

Џастин Тимберлејк и Џесика Бил во спортско издание на прошетка со малиот син

Џастин Тимберлејк и Џесика Бил уживаа во релаксирана прошетка низ Њујорк.

36-годишниот пејач и 35-годишната актерка се забавуваа заедно со малиот син Сајлас.

Џастин Тимберлејк и Џесика Бил Џастин Тимберлејк и Џесика Бил Џастин Тимберлејк и Џесика Бил Џастин Тимберлејк и Џесика Бил Џастин Тимберлејк и Џесика Бил Џастин Тимберлејк и Џесика Бил Џастин Тимберлејк и Џесика Бил

Џесика моментално го промовира својот најнов филм „The Sinner“. Во рамките на промотивната кампања, таа сними фотосесија за Marie Claire.

Џесика Бил Џесика Бил Џесика Бил Џесика Бил Џесика Бил Џесика Бил

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6787 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.