Џастин Бибер со сопругата Хејли Болдвин ужива на плажа откако таа ги негираше гласините за брачни проблеми
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џастин Бибер со сопругата Хејли Болдвин ужива на плажа откако таа ги негираше гласините за брачни проблеми

Џастин Бибер со сопругата Хејли Болдвин ужива на плажа откако таа ги негираше гласините за брачни проблеми

Џастин Бибер и Хејли Болдвин континуирано се мета на папараците. Па така и нивниот релаксирачки ден на плажа не помина без да биде овековечен од папараци камерите.

Славниот брачен пар беше фотографиран на плажата „Лагуна“ во Лос Анџелес.

22-годишниот модел ги негираше гласините кои кружат за брачни проблеми поврзани со довербата. „Не верувајте во сè што ќе прочитате на интернет“ – напиша таа на Instagram откако започнаа да се шират гласините за наводните брачни неволји.

Џастин Бибер и Хејли Болдвин Џастин Бибер и Хејли Болдвин Џастин Бибер и Хејли Болдвин Џастин Бибер и Хејли Болдвин Џастин Бибер и Хејли Болдвин Џастин Бибер и Хејли Болдвин Џастин Бибер и Хејли Болдвин Џастин Бибер и Хејли Болдвин Џастин Бибер и Хејли Болдвин Џастин Бибер и Хејли Болдвин Џастин Бибер и Хејли Болдвин Џастин Бибер и Хејли Болдвин Џастин Бибер и Хејли Болдвин Џастин Бибер и Хејли Болдвин Џастин Бибер и Хејли Болдвин Џастин Бибер и Хејли Болдвин

Џастин и Хејли ги изненадија своите фанови кога изминатиов септември стапија во брак по само 3 месеци врска.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9261 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.