Џастин Бибер ѝ пееше серенада на новата сопруга Хејли Болдвин на улица пред Бакингемската палата
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џастин Бибер ѝ пееше серенада на новата сопруга Хејли Болдвин на улица пред Бакингемската палата

Џастин Бибер ѝ пееше серенада на новата сопруга Хејли Болдвин на улица пред Бакингемската палата

Џастин Бибер накратко стана уличен музичар и ги изненади минувачите пред Бакингемската палата со изведба на неколку песни за неговата нова сопруга Хејли Болдвин.

Џастин Бибер и Хејли Болдвин

24-годишниот пејач ја отпеа неговата песна „Cold Water“ и „Fast Car“ од Трејси Чепмен додека 21-годишниот модел со телефон го документираше моментот.

„Таа таму е љубовта на мојот живот“ – рече тој во еден момент.

Џастин Бибер и Хејли Болдвин Џастин Бибер и Хејли Болдвин Џастин Бибер и Хејли Болдвин Џастин Бибер и Хејли Болдвин Џастин Бибер и Хејли Болдвин Џастин Бибер и Хејли Болдвин Џастин Бибер и Хејли Болдвин Џастин Бибер и Хејли Болдвин

Џастин и Хејли склучија брак на кратка церемонија пред една недела, а се шпекулира дека наскоро ќе направат и приватна свадба.

Откако уживаше во Лондон, парот се упати на одмор во Италија.

Џастин Бибер и Хејли Болдвин

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 65%
  • 35%
Се испраќа...

(Вкупно: 6847 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“