Ќе ви побуди носталгија: Трејлер за новиот филм со Том и Џери
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ќе ви побуди носталгија: Трејлер за новиот филм со Том и Џери

Ќе ви побуди носталгија: Трејлер за новиот филм со Том и Џери

Компанијата Warner Bros. сними филм во кој ги враќа на филмското платно едни од омилените ликови од цртаните – Том и Џери. Овојпат, нивните авантури продолжуваат во Њујорк.

Во официјалниот трејлер, Џери си наоѓа дом во луксузен хотел, каде е планирано да се одржи „свадбата на векот“. Сакајќи да се ослободи од глушецот, менаџерот на хотелот најмува помошник во „ловењето“, кој всушност не е никој друг, туку Том.

Видео:

Том и Џери Том и Џери Том и Џери

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3584 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.