Ќерката на Том Круз наполни 13 години и го прослави роденденот со мајка си Кејти и пријателки
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ќерката на Том Круз наполни 13 години и го прослави роденденот со мајка си Кејти и пријателки

Ќерката на Том Круз наполни 13 години и го прослави роденденот со мајка си Кејти и пријателки

Ќерката на Том Круз и Кејти Холмс порасна. Слатката Сури наполни 13 години и го прослави својот роденден во друштво на пријателки и мајка си.

Насмеаната тинејџерка беше фотографирана од папараците додека си заминуваше од вечера во ресторан во Њујорк и измами многу комплименти за изгледот.

Сури и нејзините пријателки беа облечени во цветни фустанчиња и патики.

Сури Круз Сури Круз Сури Круз Сури Круз Сури Круз Сури Круз Сури Круз Сури Круз Сури Круз Сури Круз Сури Круз Сури Круз

Пред да се сретне со ќерка си, Кејти беше фотографирана со голема кеса во раката.

Сури Круз Сури Круз Сури Круз Сури Круз Сури Круз Сури Круз

Кејти Холмс и Том Крус ја започнаа својата врска во 2005 година, а една година подоцна стапија во брак. Сури е родена на 18 април 2006 година, на првата годишнина од нивниот прв љубовен состанок. Парот се разведе по пет и пол години брак, а Кејти го доби старателството.

Сè почести се гласините дека Том оттогаш нема никаков контакт со ќерка си.

Сури Круз Сури Круз Сури Круз Сури Круз

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9592 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.