Љубов на француската ривиера: Никол Шерцингер и бугарскиот тенисер Григор Димитров на јахта во Сен Тропе
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Љубов на француската ривиера: Никол Шерцингер и бугарскиот тенисер Григор Димитров на јахта во Сен Тропе

Љубов на француската ривиера: Никол Шерцингер и бугарскиот тенисер Григор Димитров на јахта во Сен Тропе

Никол Шерцингер и Григор Димитров уживаа во Франција. Парот се бакнуваше и игриво се прскаше со вода на јахта во Сен Тропе.

40-годишната пејачка носеше бел костим за капење за време на одморот со 27-годишниот тенисер.

Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров

Никол и Григор се заедно две и пол години. Претходно поранешната членка на The Pussycat Dolls беше во врска со Луис Хамилтон. Григор пак се состануваше со Серена Вилијамс во 2012 година, а потоа и со Марија Шарапова.

Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20010 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?