Љубов на француската ривиера: Никол Шерцингер и бугарскиот тенисер Григор Димитров на јахта во Сен Тропе
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Љубов на француската ривиера: Никол Шерцингер и бугарскиот тенисер Григор Димитров на јахта во Сен Тропе

Љубов на француската ривиера: Никол Шерцингер и бугарскиот тенисер Григор Димитров на јахта во Сен Тропе

Никол Шерцингер и Григор Димитров уживаа во Франција. Парот се бакнуваше и игриво се прскаше со вода на јахта во Сен Тропе.

40-годишната пејачка носеше бел костим за капење за време на одморот со 27-годишниот тенисер.

Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров

Никол и Григор се заедно две и пол години. Претходно поранешната членка на The Pussycat Dolls беше во врска со Луис Хамилтон. Григор пак се состануваше со Серена Вилијамс во 2012 година, а потоа и со Марија Шарапова.

Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров Никол Шерцингер и Григор Димитров

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9700 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.