Љубов во Италија: Ирина Шајк и Бредли Купер се релаксираат во Позитано
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Љубов во Италија: Ирина Шајк и Бредли Купер се релаксираат во Позитано

Љубов во Италија: Ирина Шајк и Бредли Купер се релаксираат во Позитано

Позитано е дестинацијата која е обожавана од многу славни личности и богаташи, меѓу кои и Ирина Шајк и Бредли Купер. Славниот пар уште од стартот на врската го избира крајбрежјето Амалфи за романтични одмори, па и годинава одлучи да се релаксира на прекрасните плажи во овој регион.

32-годишниот модел и 43-годишниот актер беа фотографирани додека се капеа во тиркизните води и се опуштаа на лежалки.

Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер

Популарната двојка летуваше во Италија и пред три години, пред да ја добие ќерката Леа.

Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 12%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 6028 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?