Љубовна романса во Турција: Адријана Лима и новото момче неразделни во Бодрум
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Љубовна романса во Турција: Адријана Лима и новото момче неразделни во Бодрум

Љубовна романса во Турција: Адријана Лима и новото момче неразделни во Бодрум

Адријана Лима моментално е ѕвездата во Турција која привлекува најмногу папараци.

Атрактивната Бразилка, за која пред неколку дена се дозна дека е во врска со турскиот писател Метин Хара, беше фотографирана додека се сончаше на приватен имот и за време на вечерно излегување со новата љубов.

Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима

Во интервју за турските медиуми, Хара ја потврди својата врска со ангелот на Victoria’s Secret. „Се сретнавме со Адријана во Истанбул во јуни. Сфативме дека имаме чувства еден за друг, но сè уште се запознаваме“ – изјавил тој.

Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4015 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?