Љубители на спортот: Дејвид Бекам со ќеркичката Харпер и двата сина на голф
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Љубители на спортот: Дејвид Бекам со ќеркичката Харпер и двата сина на голф

Љубители на спортот: Дејвид Бекам со ќеркичката Харпер и двата сина на голф

Дејвид Бекам се обидува да ја развие љубовта на неговите деца за спортот. Славниот поранешен фудбалер ги одведе ќеркичката Харпер и двата сина Ромео и Круз на голф во Лос Анџелес.

Папараците не пропуштија да го овековечат моментот кога 42-годишниот спортист уживаше во друштвото на своите чеда.

Викторија и најстариот син Бруклин не беа вклучени во забавниот семеен ден.

Бекам Бекам Бекам Бекам

Дејвид минува многу време со своите деца. Пред два дена, Круз сподели фотографии од семеен ручек во ресторан.

A post shared by Cruz Beckham (@cruzbeckham) on

A post shared by Cruz Beckham (@cruzbeckham) on

A post shared by Cruz Beckham (@cruzbeckham) on

A post shared by Romeobeckham (@romeobeckham) on

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18490 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?