Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Јелена Ѓоковиќ во модерен костум покрај двете деца го бодреше Ноле на Вимблдон

Јелена Ѓоковиќ во модерен костум покрај двете деца го бодреше Ноле на Вимблдон

Новак Ѓоковиќ има силна поддршка на сите свои натпревари. На неговиот меч на Вимблдон, тој беше бодрен од неговата сопруга Јелена и двете деца.

38-годишната Србинка шармираше во модерен костум, додека седеше покрај 9-годишниот син Стефан и 6-годишната ќерка Тара.

Бежовиот костум таа го надополни со кафеав колан и бела блуза, а додаде и сламен шешир за да се заштити од сончевите зраци.

Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 63%
Се испраќа...

(Вкупно: 14381 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.