Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Јелена Томашевиќ шармантна ѕвезда во црна креација со чипка на Бања Лука Фест

Јелена Томашевиќ шармантна ѕвезда во црна креација со чипка на Бања Лука Фест

Јелена Томашевиќ беше гостинка на свеченото отворање на Бања Лука Фест, а ќе настапи на затворањето заедно со својот сопруг Иван Босиљчиќ.

Српската пејачка го проследи настапот на Стјепан Хаузер на првиот ден од Фестивалот и уживаше во неговите импресивни изведби на виолончело.

40-годишната пејачка шармираше во црна креација со чипка додека позираше на црвениот тепих.

Јелена Томашевиќ Јелена Томашевиќ Јелена Томашевиќ Јелена Томашевиќ Јелена Томашевиќ Јелена Томашевиќ Јелена Томашевиќ Јелена Томашевиќ

Фотографии: Јелена Томешвиќ и Хаузер / Facebook, Instagram

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 63%
Се испраќа...

(Вкупно: 14379 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.