Јелена Розга во син комбинезон покрај својот фитнес тренер на црвениот тепих во Сараево
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Јелена Розга во син комбинезон покрај својот фитнес тренер на црвениот тепих во Сараево

Јелена Розга во син комбинезон покрај својот фитнес тренер на црвениот тепих во Сараево

Јелена Розга изгледаше елегантно и модерно на Филмскиот фестивал во Сараево.

42-годишната хрватска пејачка зачекори на црвениот тепих во син комбинезон од ателјето на Arileo. Својот стајлинг, Розга го комплетираше со црни сандали и мини црна чантичка од францускиот бренд Jacquemus.

На прикажувањето на филмот „A Tale of Three Sisters“, музичката ѕвезда беше придружувана од нејзиниот фитнес тренер Анте Буразин.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20172 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?