„Ја гушнав и гушката сè уште трае“: Игор Џамбазов со порака за годишнината со Илина Арсова
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » „Ја гушнав и гушката сè уште трае“: Игор Џамбазов со порака за годишнината со Илина Арсова

„Ја гушнав и гушката сè уште трае“: Игор Џамбазов со порака за годишнината со Илина Арсова

Игор Џамбазов и Илина Арсова слават една година од почетокот на нивната љубовна врска.

Македонскиот шоумен на Instagram објави порака по повод годишнината од денот кога за првпат ја прегрнал својата сакана.

Прочитајте ја пораката:

Лани, на овој ден, после две недели дружење и запознавање, ме врати со колата до Сретеново, ја изгаси машината, се заврте кон мене и ми кажа: „А бе ти, имаш намера да ме гушнеш некогаш?“ Излеговме од „Ланусот“ и ја гушнав. Гушката сè уште трае...

Откако се запознаа, Игор и Илина се речиси неразделни. Тие постојано споделуваат заеднички фотографии.

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 75%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 2451 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.