Ѕирнете во новиот екстра луксузен дом на Софија Вергара и Џо Манганиело од 26 милиони долари
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ѕирнете во новиот екстра луксузен дом на Софија Вергара и Џо Манганиело од 26 милиони долари

Ѕирнете во новиот екстра луксузен дом на Софија Вергара и Џо Манганиело од 26 милиони долари

Софија Вергара и Џо Манганиело имаат нов дом во најбогатиот дел од Лос Анџелес, Беверли Парк.

47-годишната актерка и 43-годишниот актер одделија 26 милиони долари за да го купат луксузниот имот во тоскански стил изграден во 1999 година.

Парот присвои земјиште од 8.000 м2 кое покрај нивниот дом вклучува и базен, фонтани, тениско игралиште, гостинска куќа и градини.

Куќата се наоѓа на површина од 1.600 м2 и има шест спални соби, 10 бањи, просторија за фитнес и кино сала.

Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8655 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.