Ѕирнете во луксузниот стан на дизајнерот Мајкл Корс во Њујорк
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ѕирнете во луксузниот стан на дизајнерот Мајкл Корс во Њујорк

Ѕирнете во луксузниот стан на дизајнерот Мајкл Корс во Њујорк

Мајкл Корс ја покани екипата на списанието Architectural Digest во неговиот пентхаус со прекрасен поглед на Њујорк.

Американскиот дизајнер ги отвори вратите на домот во кој живее со Ленс ЛеПере, со кого е во брак седум години.

Станот на Мајкл Корс Станот на Мајкл Корс Станот на Мајкл Корс Станот на Мајкл Корс Станот на Мајкл Корс Станот на Мајкл Корс Станот на Мајкл Корс Станот на Мајкл Корс Станот на Мајкл Корс Станот на Мајкл Корс Станот на Мајкл Корс Станот на Мајкл Корс

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4115 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?