Ѕирнете во луксузниот стан на дизајнерот Мајкл Корс во Њујорк
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ѕирнете во луксузниот стан на дизајнерот Мајкл Корс во Њујорк

Ѕирнете во луксузниот стан на дизајнерот Мајкл Корс во Њујорк

Мајкл Корс ја покани екипата на списанието Architectural Digest во неговиот пентхаус со прекрасен поглед на Њујорк.

Американскиот дизајнер ги отвори вратите на домот во кој живее со Ленс ЛеПере, со кого е во брак седум години.

Станот на Мајкл Корс Станот на Мајкл Корс Станот на Мајкл Корс Станот на Мајкл Корс Станот на Мајкл Корс Станот на Мајкл Корс Станот на Мајкл Корс Станот на Мајкл Корс Станот на Мајкл Корс Станот на Мајкл Корс Станот на Мајкл Корс Станот на Мајкл Корс

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8925 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.