Ѕирнете во домот во кој Шерон Стоун живее со своите три деца
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ѕирнете во домот во кој Шерон Стоун живее со своите три деца

Ѕирнете во домот во кој Шерон Стоун живее со своите три деца

Шерон Стоун 25 години живее во истата куќа. Имотот се наоѓа во Лос Анџелес, а потсетува на живеалиште на ѕвезда од Златната ера на Холивуд.

60-годишната актерка им дозволи на уредниците на Architectural Digest да споделат со светот како изгледа домот кој го дели со своите три посвоени сина – 17-годишниот Роан, 12-годишниот Леард и 11-годишниот Квин.

Шерон Стоун Шерон Стоун Шерон Стоун Шерон Стоун Шерон Стоун Шерон Стоун Шерон Стоун Шерон Стоун Шерон Стоун Шерон Стоун

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 3977 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?