Ѕвездите од „Титаник“ омилено дуо на Оскарите: Леонардо Дикаприо и Кејт Винслет повторно заедно
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ѕвездите од „Титаник“ омилено дуо на Оскарите: Леонардо Дикаприо и Кејт Винслет повторно заедно

Ѕвездите од „Титаник“ омилено дуо на Оскарите: Леонардо Дикаприо и Кејт Винслет повторно заедно

Фановите на „Титаник“ не останаа рамнодушни на фотографиите и видеата од Леонардо Дикаприо и Кејт Винслет на доделувањето на Оскарите.

Носталгичните обожаватели непрекинато коментираат на социјалните мрежи за средбата на популарните актери на црвениот тепих и реакцијата на Винслет кога конечно во рацете на Дикаприо заврши златна статуетка.

Кејт не ја криеше радоста за големата победа на својот колега.

Леонардо Дикаприо и Кејт Винслет Леонардо Дикаприо и Кејт Винслет Леонардо Дикаприо и Кејт Винслет Леонардо Дикаприо и Кејт Винслет Леонардо Дикаприо и Кејт Винслет Леонардо Дикаприо и Кејт Винслет

Леонардо и Кејт на црвениот тепих

Леонардо Дикаприо и Кејт Винслет Леонардо Дикаприо и Кејт Винслет Леонардо Дикаприо и Кејт Винслет Леонардо Дикаприо и Кејт Винслет Леонардо Дикаприо и Кејт Винслет Леонардо Дикаприо и Кејт Винслет Леонардо Дикаприо и Кејт Винслет Леонардо Дикаприо и Кејт Винслет Леонардо Дикаприо и Кејт Винслет

На интернет веднаш започнаа да кружат фотографии од славното дуо од синоќешната средба и од пред 18 години кога „Титаник“ го освои светот.

Леонардо Дикаприо и Кејт Винслет Леонардо Дикаприо и Кејт Винслет Леонардо Дикаприо и Кејт ВинслетЛеонардо и Кејт на „Златен глобус“ во 1998 година Леонардо Дикаприо и Кејт Винслет Леонардо Дикаприо и Кејт Винслет

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19905 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?