Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ѕвездите од „Беверли Хилс“ на забава во Лос Анџелес пред премиерата на продолжението на серијата

Ѕвездите од „Беверли Хилс“ на забава во Лос Анџелес пред премиерата на продолжението на серијата

По повод премиерното прикажување на продолжението на хит-серијата „Беверли Хилс, 90210“, Тори Спелинг, Шенон Доерти, Џени Гарт, Брајан Остин Грин и Иан Зиринг присуствуваа на забавата на Fox.

На сивиот тепих во Лос Анџелес, ѕвездите од серијата позираа пред насобраните фоторепортери.

48-годишната Шенон, која ја имаше улогата на Бренда, беше облечена во црн стајлинг со панталони. Таа позираше и со 46-годишниот Брајан, кој во серијата го толкуваше ликот на Дејвид.

Беверли Хилс 90210 Беверли Хилс 90210 Беверли Хилс 90210 Беверли Хилс 90210 Беверли Хилс 90210 Беверли Хилс 90210 Беверли Хилс 90210 Беверли Хилс 90210 Беверли Хилс 90210

47-годишната Џени, која влезе во улогата на Кели, и 46-годишната Тори, која ја има улогата на Дона, зачекорија заедно на забавата.

Беверли Хилс 90210 Беверли Хилс 90210 Беверли Хилс 90210 Беверли Хилс 90210 Беверли Хилс 90210 Беверли Хилс 90210 Беверли Хилс 90210

55-годишниот Зиринг беше придружуван од сопругата и двете ќерки.

Беверли Хилс 90210 Беверли Хилс 90210 Беверли Хилс 90210 Беверли Хилс 90210

Анкета

Анкета
Каде на летен одмор годинава?
  • 10%
  • 41%
  • 17%
  • 32%
Се испраќа...

(Вкупно: 3436 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.