Ѕвезден пар: Џесика Бил во креација од Ели Сааб покрај Џастин Тимберлејк
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ѕвезден пар: Џесика Бил во креација од Ели Сааб покрај Џастин Тимберлејк

Ѕвезден пар: Џесика Бил во креација од Ели Сааб покрај Џастин Тимберлејк

Џастин Тимберлејк и Џесика Бил беа дел од армијата холивудски ѕвезди кои парадираа на синиот тепих пред почетокот на Critics' Choice Awards.

На манифестацијата во Санта Моника, Калифорнија, 35-годишниот пејач се појави во костум од Том Форд, додека 34-годишната актерка изгледаше елегантно во фустан од најновата колекција на Ели Сааб.

Џастин Тимберлејк и Џесика Бил Џастин Тимберлејк и Џесика Бил Џастин Тимберлејк и Џесика Бил Џастин Тимберлејк и Џесика Бил Џастин Тимберлејк и Џесика Бил Џастин Тимберлејк и Џесика Бил Џастин Тимберлејк и Џесика Бил

По 5-годишна врска, Џесика и Џастин стапија во брак во 2012 година. Минатата година станаа родители на момче кое го доби името Сајлас.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6791 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.