Ѕвезден пар: Ирина Шајк убавица во златно покрај Бредли Купер на Златен глобус
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ѕвезден пар: Ирина Шајк убавица во златно покрај Бредли Купер на Златен глобус

Ѕвезден пар: Ирина Шајк убавица во златно покрај Бредли Купер на Златен глобус

Ирина Шајк му ја даде сета своја поддршка на Бредли Купер, кој, за жал, синоќа не успеа да се закити со Златен глобус.

На церемонијата во Лос Анџелес, славниот актер и режисер беше номиниран во две категории – Најдобар актер и Најдобар режисер за „A Star Is Born“, но не се закити со ниту една статуетка.

На црвениот тепих, 33-годишната манекенка и 44-годишниот актер имаа сладок момент кој ги привлече објективите на фоторепортерите.

Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер

Убавата Русинка изгледаше заводливо во златна креација од Версаче, додека Купер се појави во бело одело. Ирина за првпат ја покажа и својата нова пократка „боб“ фризура.

Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер

Парот, кој ретко се појавува заедно на јавни настани, има една ќеркичка.

Ирина Шајк и Бредли Купер Ирина Шајк и Бредли Купер

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5491 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“