Ѕвездено семејство: Бијонсе и Џеј Зи со трите деца во Њујорк
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ѕвездено семејство: Бијонсе и Џеј Зи со трите деца во Њујорк

Ѕвездено семејство: Бијонсе и Џеј Зи со трите деца во Њујорк

Бијонсе и Џеј Зи за првпат беа фотографирани со трите деца во јавност. Музичкиот пар беше „уловен“ од папараците откако пристигна на хелиодром во Њујорк.

Славниот рапер носеше едно од близначињата во детско седиште, додека второто го држеше член на тимот.

5-годишната Блу Ајви беше облечена во лежерна комбинација, исто како својата популарна мајка.

Бијонсе и Џеј Зи Бијонсе и Џеј Зи Бијонсе и Џеј Зи Бијонсе и Џеј Зи Бијонсе и Џеј Зи

Претходно, брачната двојка беше видена пред ресторан во „Големото јаболко“.

Бијонсе и Џеј Зи Бијонсе и Џеј Зи

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 3821 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?