Ѕвезда со урбан изглед: Блејк Лајвли во џемпер-фустан во Њујорк
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ѕвезда со урбан изглед: Блејк Лајвли во џемпер-фустан во Њујорк

Ѕвезда со урбан изглед: Блејк Лајвли во џемпер-фустан во Њујорк

Откако вчера остави силен впечаток на ревијата на Мајкл Корс со црвен стајлинг, денес Блејк Лајвли ги размрда прстите на фоторепортерите со кежуал, урбан изглед.

Актерката, која стекна светска слава со серијата „Gossip Girl“, пред својот хотел во Њујорк се појави во комбинација со џемпер-фустан, крзнено палто и гламурозна верзија на војнички чизми.

Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли

Блејк деновиве е актуелна во медиумите со фотографијата со која објави дека ослабе 27 килограми кои ги качила во втората бременост.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20010 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?