Ѕвезда во бело: Џенифер Лопез во креација од Мелина Џиновиќ покрај саканиот на бокс натпревар
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ѕвезда во бело: Џенифер Лопез во креација од Мелина Џиновиќ покрај саканиот на бокс натпревар

Ѕвезда во бело: Џенифер Лопез во креација од Мелина Џиновиќ покрај саканиот на бокс натпревар

Џенифер Лопез и Алекс Родригез беа едни од славните личности кои во живо го гледаа боксерскиот натпревар помеѓу Флојд Мејведер и Конор МекГрегор.

На мечот на столетието, кој се одржа во Лас Вегас, 48-годишната пејачка се појави во бел припиен фустан и гламурозно бело крзнено палто.

Креацијата, која ги истакнуваше нејзините облини, е дело на Мелина Џиновиќ, сопругата на Харис Џиновиќ.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Лопез сподели фотографии од патувањето со авион со саканиот до Лас Вегас.

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Претходно, славниот пар беше виден на прошетка во Њујорк.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18645 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?