Шер во мини на 74 години: Легендарната пејачка на сцената на Billboard Music Awards
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Шер во мини на 74 години: Легендарната пејачка на сцената на Billboard Music Awards

Шер во мини на 74 години: Легендарната пејачка на сцената на Billboard Music Awards

Синоќа, во Долби театарот во Лос Анџелес се одржа доделувањето на Billboard Music Awards 2020.

На свеченоста, специјална гостинка беше легендарната Шер, која на сцената ја додели наградата Билборд Икона.

На манифестацијата, 74-годишната пејачка зачекори во комплет со мини здолниште, кое го искомбинира со сандали од Џими Чу.

Шер Шер Шер Шер Шер Шер Шер Шер

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9808 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.