Шакира и Пике шармантен пар во Њујорк откако навиваа на тениски натпревар
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Шакира и Пике шармантен пар во Њујорк откако навиваа на тениски натпревар

Шакира и Пике шармантен пар во Њујорк откако навиваа на тениски натпревар

Шакира и Жерар Пике изгледаа среќно и заљубено за време на настан во Њујорк, на кој беше најавена соработката на компанијата на Пике „Kosmos“ и „Sony Music Latin Iberia“.

42-годишната пејачка облечена во црна комбинација со насмевка позираше покрај 32-годишниот фудбалер.

Шакира и Пике Шакира и Пике Шакира и Пике Шакира и Пике Шакира и Пике Шакира и Пике Шакира и Пике Шакира и Пике Шакира и Пике Шакира и Пике Шакира и Пике Шакира и Пике Шакира и Пике Шакира и Пике

Претходно, Шакира и Пике го проследија натпреварот помеѓу Рафаел Надал и Диего Себастијан Шварцман на УС Опен.

Шакира и Пике Шакира и Пике Шакира и Пике Шакира и Пике Шакира и Пике Шакира и Пике Шакира и Пике Шакира и Пике

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20064 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?