Четврта радост: Рики Мартин со сопругот споделија слатки фотографии од 6-месечното синче
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Четврта радост: Рики Мартин со сопругот споделија слатки фотографии од 6-месечното синче

Четврта радост: Рики Мартин со сопругот споделија слатки фотографии од 6-месечното синче

Рики Мартин е горд на своето големо семејство. 48-годишниот пејач и неговиот сопруг Џуан споделија фотографии од 6-месечното синче Рен.

„Бебето на куќата“ – пишува популарниот латино музичар во описот на фотографиите од четвртото дете, на кои за првпат јасно се гледа неговото лице.

Рен Рен Рен Рен

Популарниот музичар стана татко на близнаци со помош на сурогат-мајка во 2008 година. Рики и Џуан ја добија ќеркичката Лусија на крајот на 2018 година.

Рен
Рен

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 5981 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“