Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Цеца Ражнатовиќ атрактивна во бело покрај ќерката Анастасија на финалето на „Ѕвездите на Гранд“

Цеца Ражнатовиќ атрактивна во бело покрај ќерката Анастасија на финалето на „Ѕвездите на Гранд“

Цеца Ражнатовиќ со ќерка си Анастасија Гудељ пристигна на финалето од шоуто „Ѕвездите на Гранд“.

50-годишната српска пејачка, која е дел од жирито во музичкиот натпревар, носеше бела модна комбинација со корсет од модното студио Iv Ice. Својот изглед, таа го надополни со чанта од Dior и салонки од Christian Louboutin.

Анастасија носеше црн комбинезон и чанта „Биркин“ од Hermès.

Цеца Ражнатовиќ со ќерка си Анастасија Гудељ Цеца Ражнатовиќ со ќерка си Анастасија Гудељ Цеца Ражнатовиќ со ќерка си Анастасија Гудељ Цеца Ражнатовиќ со ќерка си Анастасија Гудељ Цеца Ражнатовиќ со ќерка си Анастасија Гудељ Цеца Ражнатовиќ со ќерка си Анастасија Гудељ Цеца Ражнатовиќ со ќерка си Анастасија Гудељ

Шејла Зониќ победи во натпреварот за таленти. Во финалето таа се натпреваруваше против македонските кандидати Мики Секуловски и Андријана Петрушовска.

Цеца Ражнатовиќ со ќерка си Анастасија Гудељ Цеца Ражнатовиќ со ќерка си Анастасија Гудељ Цеца Ражнатовиќ со ќерка си Анастасија Гудељ Цеца Ражнатовиќ со ќерка си Анастасија Гудељ Цеца Ражнатовиќ со ќерка си Анастасија Гудељ

Фотографии: Instagram

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 62%
Се испраќа...

(Вкупно: 13338 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.