Холивудски диви: Анџелина Џоли и Мишел Фајфер елегантни дами во Рим
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Холивудски диви: Анџелина Џоли и Мишел Фајфер елегантни дами во Рим

Холивудски диви: Анџелина Џоли и Мишел Фајфер елегантни дами во Рим

Присуството на две од најголемите холивудски ѕвезди во Рим беше невозможно да остане незабележано. Анџелина Џоли и Мишел Фајфер ги размрдаа прстите на фоторепоретерите на промотивен настан за нивниот заеднички филм „Maleficent: Mistress Of Evil“.

Анџелина Џоли и Мишел Фајфер

44-годишната Џоли со широка насмевка позираше во црни панталони и волуменозна виолетова креација од високата мода на Живанши.

Анџелина Џоли и Мишел Фајфер Анџелина Џоли и Мишел Фајфер Анџелина Џоли и Мишел Фајфер Анџелина Џоли и Мишел Фајфер Анџелина Џоли и Мишел Фајфер Анџелина Џоли и Мишел Фајфер

И 61-годишната Фајфер носеше црни панталони кои ги искомбинира со елегантна ролка со долги ракави.

Анџелина Џоли и Мишел Фајфер Анџелина Џоли и Мишел Фајфер Анџелина Џоли и Мишел Фајфер Анџелина Џоли и Мишел Фајфер Анџелина Џоли и Мишел Фајфер Анџелина Џоли и Мишел Фајфер Анџелина Џоли и Мишел Фајфер Анџелина Џоли и Мишел Фајфер Анџелина Џоли и Мишел Фајфер

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19791 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?