Хоакин Феникс и Руни Мара го очекуваат првото дете
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Хоакин Феникс и Руни Мара го очекуваат првото дете

Хоакин Феникс и Руни Мара го очекуваат првото дете

Хоакин Феникс и Руни Мара ќе станат родители. 45-годишниот актер и 35-годишната актерка го очекуваат првото дете.

Среќната вест ја потврдил анонимен извор за „Page Six“.

Хоакин Феникс и Руни Мара

Според нивните информации, Руни веројатно е во шестиот месец од бременоста. Таа беше фотографирана од папараците минатата недела.

Хоакин Феникс и Руни Мара

Хоакин и Руни се запознаа на снимањето на филмот „Her“, а започнаа да се состануваат во 2016 година. Нивната веридба беше потврдена во јули минатата година.

Хоакин Феникс и Руни Мара Хоакин Феникс и Руни Мара

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 5981 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“