Хит на Instagram: Стари фотографии од славните личности мамат насмевки и солзи кај фановите
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Хит на Instagram: Стари фотографии од славните личности мамат насмевки и солзи кај фановите

Хит на Instagram: Стари фотографии од славните личности мамат насмевки и солзи кај фановите

Instagram профилот Velvet Coke деновиве непрекинато добива сè повеќе и повеќе следбеници. Зошто? Бидејќи обединува ретко видени фотографии и снимки од славните личности.

Фотографии од младоста и приватниот живот на бројни холивудски и музички ѕвезди мамат насмевки и солзи кај фановите, а дел од нив откриваат и интересни факти.

Бред Пит и Џенифер Анистон на концерт во 1998

Стари фотографии од славни личности

Дејвид и Викторија Бекам во складни комбинации на венчавката

Стари фотографии од славни личности

Леонардо Дикаприо со родителите

A post shared by Velvet Coke ™ (@velvetcoke) on

Енрике Иглесијас на плажа кога имаше 19 години

Стари фотографии од славни личности

Леонардо Дикаприо, Џони Деп и Бред Пит во младоста

Стари фотографии од славни личности

Бред Пит и Гвинет Палтроу додека беа во врска во 1996

A post shared by Velvet Coke ™ (@velvetcoke) on

Стари фотографии од славни личности

Џулија Робертс на премиера во 1999

Стари фотографии од славни личности

Анџелина Џоли со бившиот сопруг Били Боб Торнтон

Стари фотографии од славни личности

Принцот Хари за рака со Викторија Бекам додека позира со Spice Girls во 1997

Стари фотографии од славни личности

Анџелина Џоли

Стари фотографии од славни личности

Мајкл Џексон и Пол Мекартни мијат садови во 1982

Стари фотографии од славни личности

Принцезата Дијана со синовите Хари и Вилијам во парк во 1993

A post shared by Velvet Coke ™ (@velvetcoke) on

Одри Хепберн во креација од Живанши

Стари фотографии од славни личности

Мајкл Џексон и Мадона

Стари фотографии од славни личности

Шер

Стари фотографии од славни личности

Кога малата Дру Баримор ја запозна принцезата Дијана

A post shared by Velvet Coke ™ (@velvetcoke) on

Бакнежот на Мајкл Џексон и ќерката на Елвис Пресли на MTV Video Awards 1994

A post shared by Velvet Coke ™ (@velvetcoke) on

Софија Лорен: „Радо би јадела паста и пиела вино, отколку да бидам големина 0“

Стари фотографии од славни личности

Џенифер Лопез и Донатела Версаче во 1999

Стари фотографии од славни личности

Кејт Мос во 1993

Стари фотографии од славни личности

Моника Белучи во 1994

Стари фотографии од славни личности

Анџелина Џоли во 1999

Стари фотографии од славни личности

Том Круз и Бред Пит

Стари фотографии од славни личности

Џенифер Лопез во 1990

Стари фотографии од славни личности

Бритни Спирс во Париз

Стари фотографии од славни личности

Принцезата Дијана танцува со Џон Траволта

Стари фотографии од славни личности

Принцот Чарлс, Џенифер Анистон и Spice Girls на исто место

Стари фотографии од славни личности

Џастин Тимберлејк и Рајан Голсинг во 1994

Стари фотографии од славни личности

Spice Girls на Канскиот филмски фестивал во 1997

Стари фотографии од славни личности

Џони Деп и Кејт Мос во 1996

A post shared by Velvet Coke ™ (@velvetcoke) on

Натали Портман зборува за улогата во „Star Wars“ во 1999 година

A post shared by Velvet Coke (@velvetcoke) on

Џејсон Мамоа, познат по улогата на Кал Дрого од „Game of Thrones“, во 1999 година

A post shared by Velvet Coke (@velvetcoke) on

Ченинг Тејтум како модел на ревија

A post shared by Velvet Coke ™ (@velvetcoke) on

Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности Стари фотографии од славни личности

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6482 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.