Хајди Монтаг незадоволна и по 10 пластични операции
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Хајди Монтаг незадоволна и по 10 пластични операции

Хајди Монтаг незадоволна и по 10 пластични операции

По 10 направени пластични операции, Хајди Монтаг реши да им го покаже на обожавателите своето ново тело на забавата на Aria Resort and Casino во Лас Вегас. 23-годишната ѕвезда на реалното шоу „The Hills“ гордо парадирала и позирала пред објективите на љубопитните новинари.

Но, дури и по сите промени на нејзиното тело, Хајди признала дека сè уште не е задоволна и дека би сакала да има поголеми гради. Во шоуто на Џеј Лено, за дополнителното зголемување на нејзините гради таа изјавила: „Законски не можам сега. Лимитот е 800 кубни сантиметри, а јас веќе имам 700“.

Хајди Монтаг
Хајди Монтаг Хајди Монтаг

„Пластичната“ русокоса признала дека поради операциите не може да трча и дека многу ѝ е чудно кога прегрнува луѓе, затоа што нејзиното тело сега е многу нежно.

Минатата година Хајди Монтаг се подложи на 10 пластични операции во еден ден, само за да изгледа онака како што изгледа денес.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3631 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.