Франц од Нокаут стана татко, ја сподели првата фотографија од новородената ќеркичка
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Франц од Нокаут стана татко, ја сподели првата фотографија од новородената ќеркичка

Франц од Нокаут стана татко, ја сподели првата фотографија од новородената ќеркичка

Владимир Крстевски – Франц има за што да се радува. Поранешниот член на групата Нокаут стана татко.

Македонскиот музичар и неговата сопруга Ема добија ќеркичка. Новороденото девојче го доби името Мелоди.

„На први јуни се роди мојата ќерка Мелоди Франц Крстевски. Ѝ посакувам добредојде на овој свет. Нашите срца се преполни со љубов и благодарам бескрајно на убавите честитки“ – напиша тој во описот на фотографија од бебенцето.

Франц и Ема стапија во брак во 2014 година. Парот веќе неколку години живее во Лос Анџелес.

Франц и Ема Франц и Ема Франц и Ема

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4115 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?