Франц од Нокаут сподели фотографии од првиот роденден на ќеркичката Мелоди во Лос Анџелес
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Франц од Нокаут сподели фотографии од првиот роденден на ќеркичката Мелоди во Лос Анџелес

Франц од Нокаут сподели фотографии од првиот роденден на ќеркичката Мелоди во Лос Анџелес

Ќеркичката на Владимир Крстевски – Франц наполни една година.

Поранешниот член на групата Нокаут и неговата сопруга Ема споделија фотографии од првиот роденден на слатката Мелоди, заедно со порака.

Роденден на Мелоди Роденден на Мелоди Роденден на Мелоди

Ти ги благослови нашите срца.
Ти си сонцето во нашиот ден.
Ти си радоста во нашите души.
Среќен 1-ви роденден Мелоди!

Продолжи да растеш во бескрајна среќа.

Те сакаме најмногу!

Македонскиот музичар со семејството веќе неколку години живее во Лос Анџелес.

Франц со семејството

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9618 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.