Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Франц од Нокаут со сопругата и двете мали ќеркички ужива на одмор на Хаваи

Франц од Нокаут со сопругата и двете мали ќеркички ужива на одмор на Хаваи

Како и претходните години, така и оваа, Владимир Крстевски – Франц со семејството отпатува на Хаваи.

Поранешниот член на групата Нокаут топлите сончеви денови ги помина во Дизни ресортот „Aulani“ каде уживаше со сопругата и двете мали ќеркички Мелоди и Мона.

Неговата сакана Ема на Instagram објави фотографии од летниот одмор. Погледнете ги:

Франц со семејството Франц со семејството Франц со семејството Франц со семејството Франц со семејството Франц со семејството Франц со семејството Франц со семејството Франц со семејството Франц со семејството Франц со семејството Франц со семејството Франц со семејството

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 38%
  • 28%
  • 18%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 17066 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.