Франц од Нокаут доби уште една ќеркичка и ја сподели првата фотографија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Франц од Нокаут доби уште една ќеркичка и ја сподели првата фотографија

Франц од Нокаут доби уште една ќеркичка и ја сподели првата фотографија

Нова радост во семејството на Владимир Крстевски – Франц. Поранешниот член на групата Нокаут го доби своето второ дете.

На Франц и неговата сопруга Ема им се роди уште една ќеркичка, која го доби името Мона. Среќните родители споделија и фотографија од новороденчето.

„На 31 јули 2020 се роди нашата втора ќерка Мона Франц Крстевски. Ти посакуваме добредојде на овој свет и ти посакуваме да те сака животот колку што те сакаме ние“ – напиша тој.

Мона

Франц и Ема се родители и на едногодишната Мелоди.

Франц, Ема и Мелоди

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8655 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.