ФОТО: Џорџ Клуни на прошетка со малиот син Александар
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Џорџ Клуни на прошетка со малиот син Александар

ФОТО: Џорџ Клуни на прошетка со малиот син Александар

Џорџ и Амал Клуни го чуваат својот приватен живот подалеку од очите на јавноста, па кога и да се појават фотографии со семејството, привлекуваат огромно внимание.

59-годишниот актер беше виден со малото синче Александар на прошетка. Холивудскиот шармер го носеше 3-годишното момче в раце и го водеше за рака низ улиците во Лос Анџелес.

Следејќи ги препораките, Клуни носеше марама на устата и носот.

Џорџ Клуни со синот Џорџ Клуни со синот Џорџ Клуни со синот Џорџ Клуни со синот Џорџ Клуни со синот Џорџ Клуни со синот

Џорџ и Амал се родители на близнаците Ела и Александар.

Џорџ Клуни со синот

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6376 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.