ФОТО: Џорџина Родригез на ревија со најстариот син на Кристијано Роналдо
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Џорџина Родригез на ревија со најстариот син на Кристијано Роналдо

ФОТО: Џорџина Родригез на ревија со најстариот син на Кристијано Роналдо

Џорџина Родригез имаше слатка придружба на ревијата на Ермано Шервино во рамките на Миланската модна недела.

26-годишната свршеница на Кристијано Роналдо со себе го поведе неговиот најстар син Кристијано Џуниор и заедно, од првиот ред, го проследија модното шоу. Родригез беше облечена во бел комбинезон и бели салонки.

Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3597 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?