ФОТО: Џесика Алба со децата на одмор во Италија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Џесика Алба со децата на одмор во Италија

ФОТО: Џесика Алба со децата на одмор во Италија

Џесика Алба ги намами своите следбеници на Twitter да фантазираат за прекрасните италијански плажи со неколку фотографии од нејзиниот одмор со малите ќеркички и нејзината мајка.

31-годишната актерка на една од фотографиите позира на плажа со розе вино во раката. „Италијанското крајбрежје со мама и розе – децата спијат“ – напиша таа под фотографијата на која се гледа и нејзината мајка Кетрин.

Џесика Алба на одмор Мајката на Алба, Кетрин Џесика Алба на одмор

Убавата филмска ѕвезда објави и фотографии од ноќните прошетки со 4-годишната Хонор и едногодишната Хевен.

Џесика Алба на одмор ХонорХонор Џесика Алба на одмор Џесика Алба на одмор Џесика Алба на одмор ХевенХевен Џесика Алба на одмор

Пред да се упатат кон Италија, Алба објави фотографија со дневните и ноќните комбинации облека за летниот одмор.

Џесика Алба на одмор

Џесика редовно го задоволува љубопитството на своите 3,5 милиони следбеници со интересни фотографии. Пред три дена таа објави и фотографија со нејзиниот згоден брат, направена на прославата на неговиот роденден.

Алба и својот братАлба и својот брат

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8610 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.