ФОТО: Џенифер Лопез во припиена креација со разголен грб на Critics’ Choice Awards
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Џенифер Лопез во припиена креација со разголен грб на Critics’ Choice Awards

ФОТО: Џенифер Лопез во припиена креација со разголен грб на Critics’ Choice Awards

Како една од номинираните ѕвезди, Џенифер Лопез присуствуваше на доделувањето на Critics’ Choice Awards.

На свеченоста во Санта Моника, 50-годишната актерка и пејачка се појави во креација со разголен грб од дизајнерот Жорж Хобеика која одлично ги истакна нејзините облини.

Во својот стајлинг, Лопез додаде дијамантски накит од Хари Винстон.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Џеј Ло не успеа да победи во категоријата Најдобра актерка во споредна улога. Таа награда заврши во рацете на Лора Дерн.

Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3100 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?