ФОТО: Џенифер Лопез во лежерно издание по хеланки и кратка блуза на шопинг
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Џенифер Лопез во лежерно издание по хеланки и кратка блуза на шопинг

ФОТО: Џенифер Лопез во лежерно издание по хеланки и кратка блуза на шопинг

Џенифер Лопез изгледа фантастично за својата возраст и јасно е зошто не ја заобиколува тесната облека.

47-годишната актерка и пејачка беше фотографирана за време на шопинг во Беверли Хилс во лежерно издание. Таа го истакна своето тело во црни хеланки и кратка блуза додека се релаксираше со својата пријателка Лиа Ремини.

Спортската комбинација на Лопез беше надополнета и со модерна чанта од Кристијан Лобутин.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 3635 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.