ФОТО: Џенифер Лопез во бело на ревијата на Версаче во Париз
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Џенифер Лопез во бело на ревијата на Версаче во Париз

ФОТО: Џенифер Лопез во бело на ревијата на Версаче во Париз

Џенифер Лопез беше специјална гостинка на ревијата на Версаче, со која беше отворена Париската недела на високата мода.

44-годишната актерка и пејачка привлекуваше погледи со бела хибридна креација која спојува фустан и панталони. Креацијата со металик ремчиња на колковите е дел од новата колекција висока мода на италијанската модна куќа.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Донатела Версаче позираше заедно со Лопез, која подоцна од првиот ред го набљудуваше презентирањето на колекцијата есен/зима 2014-2015.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19903 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?