ФОТО: Ѕирнете во домот на Викторија и Дејвид Бекам во Франција кој се продава за 2,8 милиони евра
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Ѕирнете во домот на Викторија и Дејвид Бекам во Франција кој се продава за 2,8 милиони евра

ФОТО: Ѕирнете во домот на Викторија и Дејвид Бекам во Франција кој се продава за 2,8 милиони евра

Дејвид и Викторија Бекам поседуваат повеќе имоти на различни точки на светот, а деновиве одлучија да се збогуваат од еден од нив.

Славниот пар објави дека ја продава куќата во Баржемон, Јужна Франција за 2,8 милиони долари.

Семејството Бекам го купи луксузниот имот со 6 спални соби во 2003 година. Иако вложија околу 5 милиони евра за реновирање, тие престојувале во него само неколкупати.

Домот на Дејвид и Викторија Бекам Домот на Дејвид и Викторија Бекам Домот на Дејвид и Викторија Бекам Домот на Дејвид и Викторија Бекам Домот на Дејвид и Викторија Бекам Домот на Дејвид и Викторија Бекам Домот на Дејвид и Викторија Бекам Домот на Дејвид и Викторија Бекам Домот на Дејвид и Викторија Бекам Домот на Дејвид и Викторија Бекам Домот на Дејвид и Викторија Бекам Домот на Дејвид и Викторија Бекам Домот на Дејвид и Викторија Бекам Домот на Дејвид и Викторија Бекам Домот на Дејвид и Викторија Бекам Домот на Дејвид и Викторија Бекам

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 39%
  • 16%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3906 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.