Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Шакира за рака со синовите Саша и Милан во Њујорк

ФОТО: Шакира за рака со синовите Саша и Милан во Њујорк

По разделбата со Жерар Пике, Шакира беше во посета на САД со своите деца Саша и Милан.

Пред да гостува во шоуто на Џими Фелон, 46-годишната музичарка беше фотографирана во Њујорк со синовите. Шакира избра целосно црн стајлинг за посетата на M&M’S World. Таа ги држеше за рака момчињата додека поминуваа покрај насобраните фоторепортери.

Шакира Шакира Шакира Шакира Шакира Шакира Шакира Шакира Шакира

Неуморните папараци ги фотографираа и додека го напуштаа „Големото јаболко“ на аеродромот „ЏФК“. Шакира Шакира

Шакира и Пике се разделија во јуни минатата година. Најверојатно причината за раскинувањето е неговото неверство.

Шакира

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 39%
  • 27%
  • 18%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 15057 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.